Jūs esat sadaļā

Biroju tehnika

Biroju tehnika

Skaneri

Skeneris ir tikpat nepieciešams, kā printeris un ar šīm iekārtām ir iespējams no papīra formāta izveidot digitālus dokumentus neatkarīgi vai uz papīra bija teksts vai fotogrāfija. Skanerus parast mēs izmantojam tieši biznesa vajadzībām, skolas vajadzībām, bet tos, protams, var izmantot arī mājas vajadzībām, ja ir nepieciešams izveidot digitālu kopiju no kāda materiāla. Pēdējā laikā skeneri, kas ir atsevišķi no printeriem vai kopētājiem ir visai liels retums, jo mūsdienās visos viedtālruņos ir pieejamas kameras, kuru izšķirtspēja ir tik laba, ka šādi skeneri vairs nav nepieciešami. Un tāpēc arī, kad runa iet par skeneriem, tad parasti mēs saprotam dažādas multi-funkcionālas iekārtas, kurās ir gan printeri gan skeneri. Bet, neskatoties uz to, vēl jo projām ir iespējams iegūt skeneri, kā neatkarīgu iekārtu, un parasti tas ir vajadzīgs tad, ja tev vajag ieskenēt ļoti augstas izšķirtspējas attēlus vai tekstu, kā arī, ja tev vajag saglabāt pilnīgi visas krāsu gammas vai arī kādā citā veidā iegūt ļoti labu kvalitāti. Vēl, runājot par skaneriem, ir noteikti jāpiemin arī 3D skeneri, kas ir iekārtas, kas ir spējīgas izveidot digitālas kopijas 3D objektiem un tiek izmantoti dažādu modeļu veidošanai un citu priekšmetu formas iegūšanai datorā, bet šie 3D skeneri gan parasti tiek izmantoti tikai biznesa vajadzībām vai arī zinātnē.

skeneris

Biroju tehnika

Laminātori

Laminātors, atšķirībā, no, piemēram, printera, ir iekārta, kas netiek izmantota tik bieži un tāpēc šīs iekārtas parasti ir atrodamas tikai skolās vai lielākos biznesa birojos, kā arī augstskolās un kancelejas preču veikalos. Ar laminātoru ir iespējams ielaminēt, jeb ievietot plastmasas apvalkā, kādu dokumentu, vizītkarti vai jebkādu citu tekstu vai attēlu, ko iespējams izprintēt uz papīra. Laminatorus izmanto, lai veidotu dažādas ūdens-necaurlaidīgas zīmes, vizītkartes, brīdinājuma zīmes un uzņēmumu darba laikus. Šīs iekārtas noteikti nav tik populāras, kā skeneri vai projektori, bet kad uzrodas vajadzība, tas arī mēs parasti domājam, kur gan lai šādu iekārto atrod un cik tāda maksās. Parasti laminātoru var iegūt pat līdz 50 Eiro robežās, bet ja jums ir vajadzīgs mazliet nopietnāks aparāts, tad tas var izmaksāt pat līdz 100 Eiro, un, protams, pēc tam arī vēl ir papildus jāiegādājas arī laminātora papīri, jeb plastmasas kabatiņas, kuras tad pēc tam izlaižot caur šo iekārtu tad arī ir iespējams pārveidot par cietu un ūdensnecaurlaidīgu plastmasu!

laminator

Biroju tehnika

Printeri

Printeris ir viena no tām ierīcēm, ko mums ikdienā nevajag, bet kad uzrodas vajadzība pēc kāda fiziska dokumenta iegūšanas vai arī kāda attēla vai rasējuma izprintēšanas, tad šī ierīce ir pat ļoti noderīga. Printeri, protams, tiek izmantoti biznesa un skolas vajadzībām un šajās iestādēs parasti tiek izmantoti tiešām nopietnas iekārtas ar lazer-printera tehnoloģijām un tintes toneri, kas tad kopā ļauj šīm iekārtām printēt pat simtiem dažādu kopiju stundā. Bet printeris ir vajadzīgs ne tikai biznesam un skolām, bet gan arī mājas lietošanai, jo nereti skolēniem ir jāiesniedz dažādi darbi tieši izprintētā formātā nevis digitāli un arī bieži vien dažādi citi dokumenti, kā telefonu rēķini, banku izraksti un citi dokumenti ir daudz saprotamāki un pārskatāmāki, kad tie ir pieejami taustāmā formāta, nevis uz kāda ekrāna, neatkarīgi, vai šis ekrāns ir mobilā telefona ekrāns vai pat planšetdatora ekrāns. Printeri noteikti, ka nav tā pati populārākā datora komponente, bet tie ir pietiekoši bieži izmantoti, lai teju vai katrā mājā vajadzētu vismaz multifunkcionālo printera iekārtu, ja ne pat nopietnāku lazer-printera iekārtu.

printeris